ایجاد بخش منتخب لینک های هفتگی

زمان مطالعه 2 دقیقه.

احتمالا شما و همه ما ها در طول هفته مقدار زیادی لینک باز میکنیم که حاوی خبر ، بلاگ یا … خواهد بود و این لینک هارو یا بوک مارک میکنیم یا در پاکت خودمون ذخیره میکنیم و بعد هم بعد می رویم سراغ لینک های بعدی .

2 مزیت انتشار لینک های هفتگی:

1-درک بهترین مطالب کی در هفته خواندیم :

یکی از مهم ترین کار هایی که باعث میشه یادگیری ما بهتر بشه این هست که اونو برای کسی شرح بدیم همان طور که در سسله پست های خودم در رابطه با قوانین یادگیری گفتم. بنابر این وقتی در آخر هفته مجبور یا بهتر بگم ملزم باشیم منتخبی از لینک های مفید خودمون رو بازتاب بدیم نیازمند این خواهیم شد که اونارو دسته بندی کنیم و به هر یک امتیاز بدهیم تا در آخر درک کنیم چه لینک هایی خواندیم و چه فایده ای برای ما ایجاد کرده اند . و به چه سمتی سویی میگیریم .
من در هر هفته یا هر دو هفته چند تا ( نهایتا تا 7 عدد )  تا لینک برتر یا جذابی که خواندم رو منتشر میکنیم و در باره آن مقداری توضیح میدهم .

اپدیت : فکر میکنم باید یه مقداری از حالت تشریح خود لینک هایی که خواندم مقداری هم تحلیل خودم باشد یعنی این که در مورد لینک توضیح و بررسی قرار بگیرد . البته فایده این کار باعث میشود فقط یک لینک را نخوانم و حداقل چیزی را به آن اضافه کنم .

 

2-معرفی لینک هایی که فکر میکنیم برای دیگران مفید است :

مطمعنا اصلی ترین چیزی که برای خواننده این وبلاگ ارزشمند هست این است که به جای رسول میتواند از مطالعه 100 ها لینک در هفته که رسول مطالعه کرده نگاهی به منتخب و مهم ترین آن ها از دیدگاه رسول بیاندازد و قاعدتا این لیست از لینک های ارزش بیشتری برای مطالعه دارند چون هم از فیلتر ها رد شدند و هم ایده و جرقه های جدیدی ایجاد خواهند کرد .

ورود به بخش لینک های هفتگی 

پینوشت : این که برخی لینک های من از خبر گذاری یا یا بلاگ هایی هستن که خودشون از یک منبع اصلی دیگر اشاره دارد و من برای افزایش بک لینک نویسنده اصلی به آن لینک میدهم ( حتی اگر کل مطلب رو در یک وب سایت دیگری خوانده باشم سعی ام لینک دهی به منبع اصلی است )

3
اشتراک‌گذاری

بازتابهای این مطلب

    ارسال پاسخ