چه وب سایت هایی میخوانم ؟

 چگونه ساختاری دارد ؟ 

راستش وقتی به بخش پیوند ها یا معرفی ساختار یک وبلاگ یا وبسایتی میرم با یک گنگی و غریبگی وارد میشم و تنها سوال این است که اگر این وب سایت رو گذاشت برای معرفی به دیگران چرا نگاه و بینش و معرفی ازش نداشت!. من فکر میکنم معرفی وب سایت ها از اعتبار ما خرج میشود، بنابر این مانند دنیا فیزیکی وقت اسم کسی را میبریم و در مقابل فردی معرفی میکنیم کمی نیز در مورد شخص مد نظر توضیح می دهیم و شاید هم کمی بیشتر نگاه مان را نسبت بهش بیان کنیم . در این جا نیز قصد همین کار را دارم .

 معرفی خواندنی ها 

قبلا در سایت ها ( به خصوص وبلاگ ها ) عنوانی با موضوع پیوند ها مشاهده میشد.که خیلی راحت از کنارش رد میشدم چونه یه سری اسم بدون معنی بود که در گوشه سایت نظر کسی به آن جلب نمیشد . بعد ها فهمیدم که برای بک لینک زدن که یکی از عوامل رشد سایت ( سئو ) است استفاده میشد که گوگل با یک الگوریتم ماجرا را تمام کرد اما فکر میکنم هدف در این جا معرفی وب سایت های باشد که ارزش خواندن دارند .

وب سایت های شخصی

یکی از سوالات که همیشه برام این بود آیا باید معلم من از من قوی تر باشه یا نه باید خیلی عمیق تر باشه ؟بعد سال ها فهمیدم عمق افکار معلم باعث میشه شاگردانش نیز به مناطق عمیق او محلق بشنوند.

میتونم بگم محمد رضا از اون دسته از معلم هایی هست که بشه گفت که با این که شاگردش فیزیکیش نبودم ولی شاگردیشو به خیلی ها توصیه میکنم .

وبلاگ هاشم یک چیز رو تداعی میکنه ! اونم این که به سادگی و راحتی مسائل پیچیده رو میشه قورت داد البته که گاهی هم با حذف خیلی از موارد به هسته چیز ها می پردازه .

میشه گفت هاشم یه طراح هست که در انتخاب ( حذف و اضافه ) برای نگاه به موضوعات تلاش میکنه .

وبلاگ قدیمی امین رو خیلی دنبال نمیکردم اما در وبلاگ جدید طرفدار مستقیم مطالبش شدم . مشخصا وقتی هر دفعه به بلاگ امین سر میزنم در مورد چیزی صحبت میکنه که پیوستگی اونو درک نکردم اما امین با یک نگاه موشکافانه به مسائل میره جلو و هم در مطالبش ایده ها دیده میشه و هم بررسی البته که برای من جذابیت شبیه جعبه جادویی هست چون هر دفعه یه چیزی منتشر میشه که جذابیت و حرفی نو نسبت به موضوعی رو داره .

بلاگ شایان تازه راه افتاده و کمی از مطالبشو خوندم هنوز خیلی زوده در مورد سبک نوشتنش توضیحی بدم ولی در مورد خودش میشه گفت یه بامرام بدون انتظار از کسی که پیدا کردنش این روز ها خیلی کمه .

صدرا وبلاگ جالب داره که در عین سادگی تلاش میکنه به راحتی مضوعات رو شرح بده . اون یه توسعه دهند هست . من به پست های تکنلوژی و فردی اون علاقه مندم .

نوشته های معصومه شیخ مرادی خیلی در موضوع نگاه به خود و درک خود خیلی جالبه . نوشته های او به گفته خودش بیشتر در مورد توسعه مهارت فردی با هدف خودشناسی مینویسه .

من گاهی نوشته های ایشون رو با معصومه شیخ مرادی اشتباه میگیرم چون سبک نوشته هاشون تقریبا نزدیک به هم هست ولی در مدت کوتاهی که با وب سایتشون آشنا شدم مواردی زیادی برای ایجاد انگیزه که منجر به تفکر عمیق شود را در من ایجاد کرد .

الان که در مورد امین آرامش مینوسیم دیگه فکر کنم به یه مجموعه تبدیل شدن و کیفیت محتوا و همین طور نوع ساختارشون تغییر کرده . اما مجموعه کار نکن بارز ترین سری محتوا سریالیش بود و همین طور معرفی کتاب و زوم شدن رو تخصص مهارت انتخاب شغل

شاید شما جای خالی اسمتان را در این صفحه احساس میکنید و یا دوست ندارید در این صفحه باشید . اگر نیاز بود میتوانید از طریق تماس با من خبرم کنید .

برای شاختم به صفحه درباره من و در صورت ارتباط به صفحه تماس با من مراجعه کنید.

فوتر سایت

سایدبار کشویی

بیشتر بدانید

روند پیوستگی مطالب
در تلاشم که یادگیری های خودم را با شما به اشتراک بگذارم اگر نمیدانید مسیر یاد گیری چیست بیشتر با آن آشنا شوید
مسیر مطالب
هم چنین میتواند مسیر های یادگیری فعلی من را مشاهده کنید و با من در موارد که علاقه دارید هم مسیر شوید
تقویم محتوا
اگر برایتان جالب است از نوشته های آینده من باخبر شوید و در مواردی که دوست دارید مرا همراهی کنید.
آیا کامنت بزارم ؟
شاید سوال این باشد که آیا باید برای مطالبی که میخوانم نظر بدهم یا خیر . نظرات شما از هر مدلی ( پیشنهاد و انتقاد یا تشکر یا حتی فشردن دکمه لایک ) که باشد موجب میشود که از بینش و درک شما خواننده عزیز باخبر بشم و بتوانم بابت زمانی که شما برای خواندن مطالب کردید احساس رضایت و انرژی داشته باشم :)

تقویم نوشته ها

شهریور 1400
شیدسچپج
 101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809