درباره من

null

چرا شما در این صفحه اید ؟

۱- شاید به دنبال رزومه و آنچه بر من گذشت هستید که میتوانید در اواخر صفحه آن را پیدا کنید .

۲- شاید میخواهید فقط کمی در مورد وضع فعلی ام توضیح بدهم که در اوایل این صفحه گفته ام .

۳- شاید بخواهید با من در ارتباط باشید یا در مورد کلیت وبلاگم بدانید که در اواسط این صفحه به آن پرداختم .

۲- تکیه ای از خودم

کمی از تفکراتم :

راستش این طبیعی هست که یک درباره من نمیتواند من را کامل بگویید به علاوه آن ممکن است  آنچه امروز میگویم با آنچه در آینده میگویم یا در گذشته گفتم فرق داشته باشد . اما انسجام بین حرف هایم و گفته هایم میتواند به خود من نشان دهد که چقدر توانستم یک سیستم بهتری و منسجم تری از خودم داشته باشه .

در دنیای امروز که کافیست گوگلش کنی تنهافاصله من با شما یک نمایشگر هست که احتمالا آن هم برداشته خواهد شد . در این دنیا رنگارنگ ما، مدل ها و سبک زندگی های بیشماری  وجود دارد . ولی آن چیزی که برایم مهم است یادگیری ، ارزش آفرینی و خلق کردن هست . زنده بودن را  رشد و توسعه می بینم. حال ممکن است این رشد و توسعه سود یا زیان آفرین باشد، اما در جریان بودن یکی از آلمان هایی هست که بشر میتواند برای زنده بودن از آن یاد کند .

دوست دارم دنیا را تغییر بدهم هر چند کم وکوچک تا جای بهتری برای زندگی باشد . از شکست و ناامیدی و یا مفاهیم بد ناراحت نمیشوم ، آن ها را نیز جزوی از اکوسیستم میدانم و معتقدم که انتخاب های ماست که زندگیمان را شکل میدهد .

سرتان را درد نیاورم خلاصه باید نمودار تلاش ما به سمت بهتر شدن باشد و این کافیست !

کمی از  علایق هایم :

من به چیز های مختلفی علاقه داشتم در کودکی و نوجوانی به بازی کامپیوتری علاقه زیادی داشتم .

چند ورزش متفاوت رو هم تجربه کردم ولی به شنا ، سفر با دوچرخه ،  و دویدن بیشتر از بقیه علاقه مندم .

در حال حاضرم به مدیریت ، یادگیری و توسعه فردی وتکنولوژی علاقه بیشتری نیز دارم .

۳- تکیه ای از وبلاگ

 اگرچه قبلا در مورد چرایی داشتن وبلاگ مفصل گفتم و در آن به این اشاره کردم که چرا داشتن وبلاگ خوب است . اما یکی از کار هایی که باید برای یادگیری انجام بدهیم نوشتن هست و این نوشتن های انلاین به من کمک میکند که هم خوب یاد بگیرم و هم به مخاطبم یاد میدهد که چه چیز های خوبی هست که میتواند یاد بگیرد .

فعلا هم وبلاگم در زمینه ای تخصصی نشده و تلاشم این هست اگر هم تخصصی  بود در یک بخش خاص محدود باشد تا همه افراد بتوانند چیزی از داشته هایم را بهره مند و مورد استفاده قرار بدهند .

من برای این که وبلاگم ساختار بهتری داشته باشد تلاش کردم یک نقشه راه مسیر ها و تجربه ها برای حرف هایی که گفتم درست کنم  . و بعد از آن هم تلاش کردم نوشته هایم را با تقویم محتوا منسجم تر کنم .

شما میتونید چیز هایی که من میخونم رو با عنوان آخرین لینکهای جالبی که خواندم در ساید بار ببینید . اگر نیاز بود با من تماسی حاصل کنید هم صفحه تماس با من نیز موجود است .

۱- تکه ای از آنچه بر من گذشت

null

آشنایی با من به صورت حرفه ای

میتوانید از این جا به صورت یک روزمه حرفه ای با من آشنا شوید .بعد کلیک روی این بنر وارد لینکدین من میشوند و شرح کوتاهی از فعالیت های من را مشاهده میکنید .

رسول احمدپناه

آشنایی با من به صورت خودمانی

میتوانید از این جا به صورت یک داستان از زیر واقع و اتفاقات به صورت یک توضیح خودمانی و ساده در جریان باشید .
اضافه کنم متن این قسمت کمی طولانی تر از رزومه حرفه ای است .

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A